Пријем за шампионе ММА клуба „Фанатик“ у Градској управи Смедерева

Градоначелница Смедерева Јасмина Војиновић и члан Градског већа задужен за спорт Драган Ђорђевић приредили су у Градској управи пријем за такмичаре и тренера ММА клуба „Фанатик“, поводом изузетних резултата које овај клуб годинама постиже на домаћој и међународној сцени.
ММА клуб „Фанатик“ већ пету годину заредом носи титулу најбољег клуба у Србији, а његови чланови редовно освајају медаље на државним, европским и светским такмичењима.
Пријему су присуствовали тренер Никола Васиљевић, репрезентативка Анастасија Рајковић, европски вицешампион Мирко Дардић, као и државни прваци и освајачи националног купа Стево Пилиповић, Филип Радојковић, Михајло Миладиновић и Лука Мирковић.
Градоначелница је честитала спортистима на оствареним резултатима, истичући да њихови успеси представљају плод преданог рада, дисциплине и талента. Она је нагласила значај спорта у развоју младих људи и поручила да ће Град Смедерево наставити да пружа подршку спортистима и спортским организацијама.
Члан Градског већа за спорт Драган Ђорђевић истакао је да локална самоуправа са посебном пажњом прати рад спортских клубова и вреднује успехе које постижу на свим нивоима такмичења.
Смедеревска борилачка академија „Фанатик“ данас се сврстава међу најуспешније ММА клубове у Србији, а њени борци редовно представљају државу у саставу репрезентације Србије на IMMAF европским и светским првенствима, промовишући спортске вредности и достојно представљајући Смедерево и Србију.





